Tworzenie stron www - to o nas

Mimo młodego wieku, wszyscy członkowie naszego zespołu mają już spore doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Kierowani pasją, nakręcani nowymi wyzwaniami i ciągle głodni sukcesu angażujemy się bez reszty w każdy projekt. W naszym słowniku nie ma takich sformułowań, jak: „nie da się”, „to niemożliwe” czy „nie mamy na to pomysłu”. Świadomie wybraliśmy taki rodzaj działalności, ponieważ wiemy, że w żadnej innej dziedzinie nie wykorzystalibyśmy w pełni swojego potencjału ani umiejętności. Jeżeli nam zaufasz, szybko przekonasz się, że nie mogłeś lepiej trafić. Jeden telefon bądź mail dzieli cię od tego, by zatrudnić najlepszych fachowców na rynku. Nie zwlekaj!

Jak działamy

nasza praca składa się z 3 kroków

Na bazie kilkunastu projektów wypracowaliśmy sprawdzone zasady współpracy, które podzieliliśmy na 3 główne etapy »

Planowanie

Na etapie planowania zbieramy wszelkie informacje od klienta, ustalamy potrzeby oraz stylistykę strony.

Projektowanie & wdrażanie

Po ustaleniach z klientem przystępujemy do projektowania wg zebranych informacji.

Testy & oddanie

Ostatnim etapem są testy strony i sprawdzenie jej wszystkich funkcji. Wprowadzamy ostatnie poprawki według uwag klienta i oddajemy stronę do użytkowania.

Współpraca z firmą eWebMedia to przede wszystkim profesjonalizm oraz idealny stosunek ceny do jakości. Szczerze polecam wspólpracę.
Jan Martenik

Certyfikat Google Adwords

Certyfikat Google Analytics

Historia

Oto krótka historia naszej firmy:

2005

Początek drogi

Założyciel firmy zaczyna swoją zabawę z tworzeniem stron ineternetowych. Swoją drogę rozpoczyna od małych projektów na własne potrzeby, takie jak blog czy forum klasowe.
2008

Pierwsze projekty komercyjne

Wraz z rozwinięciem swoich umiejętności pojawiły się pierwsze komercyjne zlecenia. Przy współpracy z zaprzyjaźnionym grafikiem powstało kilka projektów, które spotkały się z zadowoleniem klientów.
2010

Rozwinięcie działalności

Wraz ze wzrostem zainteresowania usługą dział projektowania oraz wdrażania rozrósł się o kolejnych 'zapaleńców' projektowania stron internetowych. Dzięki temu mogliśmy rozwinąć żagle i jeszcze dostarczać klientom strony www o większych możliwościach funkcjonalnyc w krótszym czasie!
Teraz

Dobrze prosperująca agencja

Obecnie jesteśmy agencją multimedialną, która proponuje swoim klientom kompleksową usługę promocji w internecie. Naszą pracę rozpoczynamy od stworzenia strony internetowej, aby następnie móc promować ją w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Całość działań ma na celu zwiększenie widoczności oraz rozpoznawalności marki, przy niewielkich nakładach pieniężnych.